Icon--AD-black-48x48Icon--address-consumer-data-black-48x48Icon--appointment-black-48x48Icon--back-left-black-48x48Icon--calendar-black-48x48Icon--Checkbox-checkIcon--clock-black-48x48Icon--close-black-48x48Icon--compare-black-48x48Icon--confirmation-black-48x48Icon--dealer-details-black-48x48Icon--delete-black-48x48Icon--delivery-black-48x48Icon--down-black-48x48Icon--download-black-48x48Ic-OverlayAlertIcon--externallink-black-48x48Icon-Filledforward-right_adjustedIcon--grid-view-black-48x48Icon--info-i-black-48x48Icon--Less-minimize-black-48x48Icon-FilledIcon--List-Check-blackIcon--List-Cross-blackIcon--list-view-mobile-black-48x48Icon--list-view-black-48x48Icon--More-Maximize-black-48x48Icon--my-product-black-48x48Icon--newsletter-black-48x48Icon--payment-black-48x48Icon--print-black-48x48Icon--promotion-black-48x48Icon--registration-black-48x48Icon--Reset-black-48x48share-circle1Icon--share-black-48x48Icon--shopping-cart-black-48x48Icon--start-play-black-48x48Icon--store-locator-black-48x48Ic-OverlayAlertIcon--summary-black-48x48tumblrIcon-FilledvineIc-OverlayAlertwhishlist

Цей веб-сайт використовує файли cookie в цілях функціональності, зручності та статистики. Ці налаштування можна будь-коли змінити, натиснувши "Змінити налаштування". Якщо ви погоджуєтеся на використання файлів cookie, натисніть "Так, погоджуюся".

Як провідна компанія в галузі
Bosch по всьому світу

Коротко про Bosch

Наша діяльність

Група компаній Bosch є провідним світовим постачальником технологій і послуг. У компанії працює близько 402 000 співробітників по всьому світу (дані на 31.12.2017 р.). У 2017 році продажі компанії склали 78,1 млрд євро. Діяльність Групи компаній Bosch ведеться за чотирма бізнес-напрямками: Рішення для мобільності, Промислові технології, Споживчі товари, Енергетика та Будівельні технології. Bosch як лідер серед IoT-компаній пропонує інноваційні рішення для «розумного дому», «розумних міст», підключеної мобільності та Промисловості 4.0. Компанія використовує свій досвід в сенсорних технологіях, програмному забезпеченні, послугах та можливостях власного хмарного сервісу, щоб постачати для клієнтів мережеві та багатопрофільні рішення з єдиного джерела. Стратегічна мета групи компаній Bosch – впроваджувати інноваційні продукти та послуги в сфері IoT. Bosch вдосконалює якість життя по всьому світу завдяки розробці передових технологій з широким спектром можливостей та надихаючими рішеннями, «винайденими для життя».

Коротко про Bosch у світі

Обсяг продажів, співробітники, офіси — коротко про факти та бренди Групи компаній Bosch.

Публікації

Тут можна завантажити актуальну інформацію про компанію Bosch у форматі PDF.

Обкладника "Bosch сьогодні 2017"

Bosch сьогодні

Усе, що вам потрібно занти про компанію Bosch у чіткому та стислому форматі.

Обкладинка щорічного звіту компанії Bosch за 2017 рік

Щорічний звіт за 2017 рік

Профайл компанії і щорічний звіт за 2017 рік

Наші сектори діяльності

Шоу-кар Bosch

Рішення для мобільності

Рішення для мобільності

Основні напрямки діяльності компанії: технології впорскування та периферійні прилади для трансмісій двигунів внутрішнього згоряння, різноманітні рішення для електрифікації трансмісій, рульових систем, систем безпеки та систем допомоги водіям, технології для зручних інформаційно-розважальних програм, а також для зв'язку між транспортними засобами та транспортними засобами й інфраструктурою, концепції СТО, технології та послуги для післягарантійного обслуговування автомобілів. Цей сектор поєднує досвід групи в трьох галузях мобільності (автоматизація, електрифікація та зв'язок) і пропонує своїм клієнтам інтегровані рішення для мобільності, які дозволяють автомобілям взаємодіяти з іншими транспортними засобами, як-от велосипедами, поїздами й автобусами. Компанія Bosch також відповідає за важливі автомобільні інновації, як-от електронне керування двигуном, протиковзна система ESP®, а також дизельна технологія Common Rail. У сфері сенсорних технологій компанія виготовляє на сьогодні найменшу у світі стерео відеокамеру для автомобільних додатків.

Шоу-кар Bosch
Управління процесами "Промисловість 4.0" на екрані

Промислові технології

Промислові технології

Цей сектор включає в себе підрозділ "Приводи та системи управління", який спеціалізується на технологіях приводів і систем управління та є одним із провідних світових постачальників у цій галузі. Компанія пропонує індивідуальні рішення для приводів, систем управління та силових приводів для автоматизації виробництва, будівельних та інженерних систем, рухомого машинного обладнання та комерційних транспортних засобів. Крім того, підрозділ "Приводи та системи управління" пропонує широкий спектр послуг, реалізовує великі міжнародні проекти та розвиває рішення для підключеного виробництва (Промисловість 4.0). Підрозділ "Пакувальні технології" — один із провідних світових постачальників технологічних і пакувальних рішень для фармацевтичної, харчової та кондитерської промисловостей, а також для окремих сегментів галузі напоїв.

Управління процесами "Промисловість 4.0" на екрані
Перфоратор від Bosch

Споживчі товари

Споживчі товари

Цей сектор включає підрозділ "Електроінструменти" — один із провідних світових постачальників електроінструментів і аксесуарів до них, а також вимірювальних та садових інструментів. Основними напрямками інновацій є потужні бездротові інструменти й усе частіше веб-інструменти. Бізнес-сектор "Споживчі товари" також включає BSH Hausgeräte GmbH. Як один із провідних світових виробників побутової техніки, компанія пропонує весь спектр сучасних і енергоефективних приладів, які все частіше також підключені, як-от плити, печі, посудомийні машини, пральні машини, холодильники та морозильні камери, а також невеликі прилади, наприклад пилососи та кавові апарати.

Перфоратор від Bosch
Системи управління Bosch Smart Home

Будівельні технології та енергетика

Будівельні технології та енергетика

Підрозділ "Системи безпеки" розробляє продукти та рішення для систем відеонагляду й управління доступом, охоронної та пожежної сигналізації, а також аудіо- та конференц-систем. Серед іншого, компанія також надає послуги, пов'язані з дистанційним спостереженням. Підрозділ "Системи безпеки" також включає новий відділ міжнародної бізнес-інтеграції, який пропонує комерційним клієнтам розумні енерго- та будівельні технології та послуги. Перед новим підрозділом "Рішення Bosch у сфері послуг" стоїть завдання розширити діяльність, яка раніше здійснювалася в межах підрозділу "Системи безпеки", і включити в нього бізнес-послуги. У Bosch він також забезпечить функції спільного обслуговування. Підрозділ "Bosch Термотехніка" постачає енергозберігаючі та все частіше мережеві опалювальні продукти та водонагрівальні рішення. Нова дочірня компанія Robert Bosch Smart Home GmbH пропонує продукти та послуги для розумних будинків.

Системи управління Bosch Smart Home

Акціонерна структура та організація

З 1964 року контрольним пакетом акцій володіє благодійний фонд Robert Bosch Stiftung GmbH. Фонд виконує благодійні та соціальні функції компанії-засновника в сучасній формі. Він позиціює себе як фонд, що виконує свої цілі як за допомогою власних програм і установ, так і шляхом підтримки запропонованих іншими відповідних проектів та ініціатив для вирішення завдань, з якими стикається суспільство.

Акціонери та право голосу в Robert Bosch GmbH

Контакти Bosch

+38(044)490-24-00