Перейти до основного змісту
Bosch в Україні
Bosch по всьому світу

Коротко про Bosch

Група Bosch по всьому світу

Наша діяльність

Bosch Group є провідним постачальником технологій та послуг у світі. У компанії працює загалом близько 402,600 співробітників (станом на 31 грудня 2021 року). Продажі компанії в 2021 році склали 78,7 млрд. євро. За видами діяльності, компанія поділяється на чотири бізнес-сегменти: Рішення для мобільності, Промислові технології, Споживчі товари та Енергетика та будівельні технології. Як провідний постачальник IoT, Bosch пропонує інноваційні рішення для розумних будинків, Промисловості 4.0 та автомобілів з Інтернет-підключенням. Bosch дотримується концепції мобільності, яка є стійкою, безпечною та захоплюючою. Компанія використовує власну експертизу в галузі сенсорних технологій, програмного забезпечення, послуг, а також власну хмару IoT, щоб стати для клієнтів єдиним постачальником мережевих та багатопрофільних рішень. Стратегічною метою групи компаній Bosch є забезпечення життя людей підключеними до Інтернету продуктами та рішеннями, які містять штучний інтелект (AI), або були розроблені або виготовлені за його допомогою. Bosch покращує якість життя в усьому світі завдяки інноваційним продуктам, які викликають захоплення. Компанія Bosch створює технології "Винайдені для життя"

Коротко про Bosch у світі

Дохід від продажів, партнери, місця розташування — ключові фігури та бренди з одного погляду
(подані на 31 грудня 2023 року | значення округлені)

429 400

співробітників в усьому світі

91,6

млрд. євро дохід від продажів

90 100

дослідників та розробників в усьому світі

468

дочірніх та регіональних компаній приблизно в 60 країнах

4,8

млрд. євро прибуток від операційної діяльності

7,3

млрд. євро на дослідження та розробки

Публікації

Тут можна завантажити актуальну інформацію про компанію Bosch у форматі PDF.

Обкладника "Bosch сьогодні"

Bosch сьогодні

Усе, що вам потрібно занти про компанію Bosch у чіткому та стислому форматі.

Обкладинка щорічного звіту компанії Bosch за 2023 рік

Щорічний звіт за 2023 рік

Профайл компанії і щорічний звіт за 2023 рік

Наші сектори діяльності

Структура підприємства й організація

Структура підприємства Robert Bosch GmbH забезпечує підприємницьку незалежність групи компаній Bosch. Це дає компанії змогу робити плани у довгостроковій перспективі та значні інвестиції на майбутнє. 94 відсотки частки у капіталі компанії Robert Bosch GmbH належать благодійній організації Robert Bosch Stiftung GmbH. Решта акцій належать компанії, що входить у групи компаній Bosch та Robert Bosch GmbH. Переважне право голосу належить компанії Robert Bosch Industrietreuhand KG, яка виконує функцію учасника товариства.

  • Учасник товариства Robert Bosch GmbH. Розподіл акцій: 1 % Robert Bosch GmbH, 5 % ERBO II GmbH / група компаній Bosch, 94 % Robert Bosch Stiftung GmbH
  • Учасник товариства Robert Bosch GmbH. Розподіл прав голосу: 7 % група компаній Bosch, 93 % Robert Bosch Industrietreuhand KG

Robert Bosch Stiftung

Офісна будівля Фонду імені Роберта Боша та колишній будинок Роберта Боша у Штутгарті

Із моменту свого заснування у 1964 році фонд імені Роберта Боша продовжує благодійну діяльність свого засновника. Діяльність фонду сприяє розробці ефективних рішень для вирішення суспільних проблем. Для цього фонд реалізує власні проєкти, співпрацює з партнерами та просуває сторонні ініціативи. Фонд фінансує власну роботу за рахунок дивідендів, які він отримує як учасник товариства Robert Bosch GmbH.

Контакти Bosch

+38(044)490-24-00

Надішліть нам повідомлення