Перейти до основного змісту
Bosch в Україні
Стабільний розвиток, цінності та комплаєнс

Наша відповідальність

Для Групи компаній Bosch стабільний розвиток означає збезпечення довгострокового успіху компаній, одночасно захищаючи довкілля для майбутніх поколінь. Ми прагнемо зробити поновлювані джерела енергії більш доступними, мобільність ще більш безпечною, екологічно чистою та економною.

Наші цінності — наша основа

Наші цінності демонструють наші методи ведення бізнесу: професійну етику у відносинах з діловими партнерами, інвесторами, співробітниками та суспільством.

Icon number 1

Орієнтація на майбутнє та результат

Наші дії спрямовані на результат, що гарантує нам наше майбутнє. Це також створює міцну основу для соціальних ініціатив компанії та благодійного фонду.

Icon number 2

Відповідальність та стабільний розвиток

Ми діємо зважено та відповідально з турботою про суспільство та навколишнє середовище.

Icon number 3

Ініціативність та рішучість

Ми діємо з власної ініціативи, усвідомлюючи відповідальність за діяльність, ми послідовні в досягненні цілей.

Icon number 4

Відкритість та довіра

Ми своєчасно та відкрито інформуємо про важливі події в компанії. Це основа відкритої співпраці, яка базується на довірі.

Icon number 5

Чесність

Взаємна чесність по відношенню один до одного й до ділових партнерів є умовою нашого корпоративного успіху.

Icon number 6

Надійність, достовірність, законність

Ми обіцяємо тільки те, що можемо зробити, виконуємо забов'язання та діємо відповідно до закону.

Icon number 7

Культурна різноманітність

Ми цінуємо та заохочуємо культурну різноманітність і розглядаємо її як основу й джерело нашого успіху.

Малюнок Роберта Боша

Ведення бізнесу, що базується на порядності — найприбутковіше в довгостроковій перспективі.

Роберт Бош, 1921 р.
Логотип "We are Bosch" на випробувальному майданчику Bosch у Якеші, Китай.

We are Bosch

Наша місія визначає, що рухає нами, що в нас спільного та що ми відстоюємо. Ми хочемо залишити по собі значний вклад у світ, досягнутий чудовою командою.

Комплаєнс

Дотримання закону — невід'ємна частина цінностей компанії.

Мета наших чинних у всьому світі правил ділової поведінки — захистити наших співробітників і компанію, а також наших клієнтів та парнерів.

Як зазначається в нашій місії "We are Bosch": "Ми обіцяємо лише те, що можемо виконати, вважаємо обіцяне своїм зобов'язанням, поважаємо права та закони й дотримуємося їх у здійсненні всіх наших бізнес-операцій". Щоб підкреслити значущість цього принципу, ми підсумували нашу позицію щодо правових вимог і етичних питань у чинний у всьому світі "Кодекс ділової поведінки". Він служить керівництвом щодо ведення бізнесу.

У Bosch є глобальна комплаєнс-система, яку очолює старший комплаєнс-офіцер, який звітує безпосередньо Раді директорів. У вісіх регіонах і підрозділах також існує корпоративний відділ дотримання закону та комплаєнс-офіцери.

Заходи запобігання та інспектування, зокрема принцип подвійного контролю, ротація посад у конфіденційних сферах, а також регулярні аудити, призначені для підтримки нашої системи дотримання цінностей. У нас також є обов'язкова програма комплаєнс-тренінгів для наших співробітників. Крім того, ми створили "Комплаєнс-діалог", який дає змогу обговорювати теми й досвід, пов'язані з дотриманням закону, між нашими керівниками, співробітниками та комплаєнс-офіцерами.

Фолькмар Деннер

Комплаєнс-система також передбачає гарячу лінію для повідомлення про порушення, якою співробітники, ділові партнери та треті сторони можуть будь-коли скористатися. Відповідальна та законна поведінка не обмежується діями в компанії. Пам'ятаючи про це, ми створили "Кодекс ділової поведінки для постачальників", у якому наводяться приципи та вимоги до спіпраці з компанією Bosch. Ми проводимо регулярні аудити, щоб гарантувати, що наші постачальники дотримуються цих принципів. У такому швидкоплинному середовищі ми постійно переглядаємо нашу комплаєнс-систему, щоб мати змогу швидко адаптувати наші правила та процеси до нових правових і технічних доробок.

Завантаження

Кодекс ділової поведінки

Кодекс ділової поведінки

Кодекс ділової поведінки для бізнес-партнерів

Кодекс ділової поведінки для бізнес-партнерів

Часті питання

Контакти Bosch

+38(044)490-24-00

Надішліть нам повідомлення