Перейти до основного змісту
Bosch в Україні

Юридична Інформація

Для користувачів веб-сайтів ТОВ «Роберт Бош Лтд»

(©) Авторське право

Вся інформація на цьому сайті (а саме: текст, зображення, ілюстрації, аудіоматеріали, анімація та відеоматеріали) та її розміщення на сайтах компанії Bosch захищені авторським правом та іншими законами про захист прав. Копіювати, поширювати, змінювати вміст цих сайтів або надавати до нього доступ третім особам для комерційного використання без згоди відповідного правовласника заборонено.

Товарні знаки

Якщо не вказано інше, використані на наших сайтах товарні знаки є інтелектуальною власністю компанії Robert Bosch GmbH (Німеччина).

Ліцензування

Надання ліцензій на використання інтелектуальної власності (а саме: патентів, торговельних марок чи авторських прав) групи компаній Bosch Group (Bosch) або третіх осіб за допомогою використання цього сайту не передбачено.

Врегулювання онлайн-суперечок

Європейська комісія має в своєму розпорядженні платформу для врегулювання онлайн-суперечок (ODR). Ця платформа призначена для позасудового вирішення спорів, пов'язаних з виконанням зобов'язань, що виникають з договорів онлайн купівлі-продажу та онлайн-обслуговування.

Платформа представлена за адресою: http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Компанія Robert Bosch GmbH не бере участі в розглядах по врегулюванню суперечок в арбітражних органах, що займаються врегулюванням спорів за участю споживачів.