Перейти до основного змісту
Bosch в Україні
Винайдено для життя

Bosch в Україні

Група компаній Bosch працює на українському ринку з 1993 року та є найбільшим постачальником рішень для автомобільної промисловості і вторинного ринку запчастин, а також промислової та побутової техніки. У 2021 фінансовому році продажі Bosch в Україні досягли 170 млн. євро, що більш ніж на 30% перевищує минулорічні показники. Штат компанії складає 362 співробітника (за даними на 31.12.2021).

У Львівській області (смт. Краковець) діє завод Bosch з відновлення автомобільних стартерів. Також у Києві діє сервісний центр Bosch з обслуговування й ремонту електроінструментів. У 2009 році для співробітників автосервісних майстерень було відкрито Навчальний центр Bosch. У 2012-2013 р. р. у Львові, Одесі та Харкові на базі технічних вузів створені три учбові центи «Академії Bosch». У 2018 році Bosch святкує 25-річчя своєї діяльності в Україні.

Компанія Bosch в Україні є частиною Групи компаній Bosch, провідного світового постачальника технологій і послуг. Стратегічною метою Групи Bosch є створення продуктів та послуг у сфері Інтернету речей. Компанія Bosch підвищує якість життя за допомогою інноваційних технологій із широким спектром можливостей і рішень, що надихають. Bosch створює технології, «Винайдені для життя».

9

основних локацій в Україні

Bosch в Україні

Факти і цифри про діяльність Bosch в Україні 2021

Із 1993

362

співробітника

більше 170 млн євро

обсяг продажів

9

локацій

до 13

проєктів КСВ щороку

Продукти та послуги, що надихають

В автомобілі, вдома чи на роботі — де б ви не були, технології Bosch вдосконалюють різні сфери життя.

Керівництво компанії в Україні

Віталій Бульда

Розпочав кар'єру в групі Bosch в 1993 році, брав участь у створенні регіональної компанії концерну в Україні.

Із 2011 р. до 2022 р. займав посаду віце-президента Bosch Thermotechnik GmbH з продажу в країнах Балтії та СНД (за виключенням Росії).

До цього шість років працював Регіональним директором Bosch Thermotechnik GmbH в країнах Східної Європи і Ближнього Сходу.

Із 2013 року обіймає посаду генерального директора ТОВ «Роберт Бош Лтд».

Віталій Бульда
Віталій Бульда — генеральний директор ТОВ "Роберт Бош Лтд"

Наші бренди

Група компаній Bosch складається з брендів, які відповідають індивідуальним вимогам ринку та чиї продукти та послуги призначені покращити якість життя. Перегляньте ці бренди нижче.

  1. Bosch
  2. Bosch Car Service
  3. Rexroth
  4. Buderus
Портрет Роберта Боша

Наша історія

У 1886 році Роберт Бош заснував «Майстерню точної механіки і електротехніки» в Штутгарті. Це було народження компанії, яка сьогодні працює по всьому світу. Із самого початку компанія характеризується інноваційним управлінням і соціальною відповідальністю.

Струмок поруч з офісом Bosch у м. Блайхах, Німеччина.

Ми беремо на себе відповідальність

Для нас стабільний розвиток означає забезпечення довгострокового успіху компанії, у той же час захищаючи природні ресурси, від яких залежать сучасне та майбутнє покоління. Тому екологія — рушій іновацій. У той же час ми демонструємо особливо високий рівень корпоративної соціальної відповідальності — як у компанії, так і її за межами.

Д-р Фолькмар Деннер

Комплаєнс

Комплаєнс — невід'ємна частина цінностей компанії. Завдяки правилам ділової поведінки, які застосовуються по вьсому світу, ми прагнемо захистити наших співробітників і компанію, а також наших клієнтів та парнерів.

Контакти Bosch

+38(044)490-24-00

Надішліть нам повідомлення