Перейти до основного змісту
Bosch в Україні
Винайдено для життя

Bosch в Україні

Група компаній Bosch працює на українському ринку з 1993 року та є найбільшим постачальником рішень для автомобільної промисловості і вторинного ринку запчастин, а також промислової та побутової техніки. У 2020 фінансовому році продажі Bosch в Україні досягли 130 млн. євро, що майже на 7% перевищує минулорічні показники. Штат компанії складає більше 352 співробітників (за даними на 31.12.2020).

У Львівській області (смт. Краковець) діє завод Bosch з відновлення автомобільних стартерів. Також у Києві діє сервісний центр Bosch з обслуговування й ремонту електроінструментів. У 2009 році для співробітників автосервісних майстерень було відкрито Навчальний центр Bosch. У 2012-2013 р. р. у Львові, Одесі та Харкові на базі технічних вузів створені три учбові центи «Академії Bosch». У 2018 році Bosch святкує 25-річчя своєї діяльності в Україні.

Компанія Bosch в Україні є частиною Групи компаній Bosch, провідного світового постачальника технологій і послуг. Стратегічною метою Групи Bosch є створення продуктів та послуг у сфері Інтернету речей. Компанія Bosch підвищує якість життя за допомогою інноваційних технологій із широким спектром можливостей і рішень, що надихають. Bosch створює технології, «Винайдені для життя».

6

основних локацій в Україні

Факти та цифри

про Bosch в Україні

Факти та цифри про Bosch в Україні
Факти та цифри про Bosch в Україні

Продукти та послуги, що надихають

В автомобілі, вдома чи на роботі — де б ви не були, технології Bosch вдосконалюють різні сфери життя.

Керівництво компанії в Україні

Штеффен Хоффманн

Штеффен Хоффманн
Штеффен Хоффманн — Президент Групи компаній Bosch в Україні, Росії, Білорусі, Закавказзі, Середній Азії і Монголії. Генеральний директор ТОВ «Роберт Бош» (Москва); «Роберт Бош Лтд» (Тбілісі).

Президент Групи компаній Bosch в Україні, Росії, Білорусі, Закавказзі, Середній Азії і Монголії. Генеральний директор ТОВ «Роберт Бош» (Москва); «Роберт Бош Лтд» (Тбілісі).

Із 19 січня 2021 р. пан Хоффманн очолює Групу компаній Bosch в Україні, Росії, Білорусі, Закавказзі, Середній Азії і Монголії.

Пан Хоффманн вивчав менеджмент і бізнес-адміністрування з 1985 по 1992 рік: спочатку отримав ступінь бакалавра в університеті Ерланґена-Нюрнберга в Німеччині, далі ступінь магістра і пізніше - ступінь кандидата філософських наук в університеті Санкт-Галлена в Швейцарії.

Свою кар'єру Штеффен Хоффманн почав у 1992 році в Німеччині в компанії Robert Bosch GmbH в якості стажера відділу менеджменту та потім займав кілька керівних комерційних посад в різних країнах, включаючи Німеччину, Японію та Південну Африку.

Етапи кар'єри в Групі Bosch

1992 - Стажер відділу менеджменту, завод Blaichach, Імменштадт, Німеччина

1993 - Менеджер відділу контролінгу, Nippon ABS Ltd., Йокосука, Японія

1996 - Менеджер відділу бухгалтерського обліку та фінансів, Bosch Telecom GmbH, Франкфурт, Німеччина

1999 - Менеджер відділу корпоративного планування, Bosch Corporation, Токіо, Японія

2002 - Старший віце-президент з фінансів та адміністрації, підрозділ дизельного і бензинового пального, Bosch Corporation, Токіо, Японія

2005 - Директор заводу, завод Хільдесхайм,, Німеччина

2009 - Керуючий директор, Robert Bosch (Pty.) Ltd., Мідранд, Південна Африка

2015 - Президент, Robert Bosch Ltd, Великобританія

2021 - Президент Групи компаній Bosch в Україні, Росії, Білорусі, Закавказзі, Середній Азії і Монголії. Генеральний директор ТОВ «Роберт Бош» (Москва); «Роберт Бош Лтд» (Тбілісі).

Пан Хоффманн одружений, має доньку. Він пристрасно любить класичні автомобілі і захоплюється гольфом.

Віталій Бульда

Розпочав кар'єру в групі Bosch в 1993 році, взявши участь у створенні регіональної компанії концерну в Україні.

З 2011 р. займає посаду віце-президента Bosch Thermotechnik GmbH з продажу в країнах Балтії та СНД.

До цього шість років працював Регіональним директором Bosch Thermotechnik GmbH в країнах Східної Європи і Ближнього Сходу.

З 2013 року обіймає посаду генерального директора ТОВ «Роберт Бош Лтд».

Віталій Бульда
Віталій Бульда — генеральний директор ТОВ "Роберт Бош Лтд", Віце-президент Bosch Thermotechnik GmbH в країнах Балтії та СНД (за виключенням Росії), повноважний представник Bosch в Україні.

Наші бренди

Група компаній Bosch складається з брендів, які відповідають індивідуальним вимогам ринку та чиї продукти та послуги призначені покращити якість життя. Перегляньте ці бренди нижче.

  1. Bosch
  2. Bosch Car Service
  3. Bosch Diesel Center
  4. Rexroth
Портрет Роберта Боша

Наша історія

У 1886 році Роберт Бош заснував «Майстерню точної механіки і електротехніки» в Штутгарті. Це було народження компанії, яка сьогодні працює по всьому світу. Із самого початку компанія характеризується інноваційним управлінням і соціальною відповідальністю.

Струмок поруч з офісом Bosch у м. Блайхах, Німеччина.

Ми беремо на себе відповідальність

Для нас стабільний розвиток означає забезпечення довгострокового успіху компанії, у той же час захищаючи природні ресурси, від яких залежать сучасне та майбутнє покоління. Тому екологія — рушій іновацій. У той же час ми демонструємо особливо високий рівень корпоративної соціальної відповідальності — як у компанії, так і її за межами.

Д-р Фолькмар Деннер

Комплаєнс

Комплаєнс — невід'ємна частина цінностей компанії. Завдяки правилам ділової поведінки, які застосовуються по вьсому світу, ми прагнемо захистити наших співробітників і компанію, а також наших клієнтів та парнерів.

Контакти Bosch

+38(044)490-24-00

Надішліть нам повідомлення