Винайдено для життя

Bosch в Україні

Група компаній Bosch працює на українському ринку з 1993 року та є найбільшим постачальником рішень для автомобільної промисловості і вторинного ринку запчастин, а також промислової та побутової техніки. У 2017 фінансовому році продажі Bosch в Україні досягли 74 млн. євро, що майже на 5% перевищує минулорічні показники. Штат компанії складає більше 370 співробітників (за даними на 31.12.2017).

У Львівській області (смт. Краковець) діє завод Bosch з відновлення автомобільних стартерів. Також у Києві діє сервісний центр Bosch з обслуговування й ремонту електроінструментів. У 2009 році для співробітників автосервісних майстерень було відкрито Навчальний центр Bosch. У 2012-2013 р. р. у Львові, Одесі та Харкові на базі технічних вузів створені три учбові центи «Академії Bosch». У 2018 році Bosch святкує 25-річчя своєї діяльності в Україні.

Компанія Bosch в Україні є частиною Групи компаній Bosch, провідного світового постачальника технологій і послуг. Стратегічною метою Групи Bosch є створення продуктів та послуг у сфері Інтернету речей. Компанія Bosch підвищує якість життя за допомогою інноваційних технологій із широким спектром можливостей і рішень, що надихають. Bosch створює технології, «Винайдені для життя».

6

основних локацій в Україні

Факти та цифри

про Bosch в Україні

Факти та цифри про Bosch в Україні
Факти та цифри про Bosch в Україні

Продукти та послуги, що надихають

В автомобілі, вдома чи на роботі — де б ви не були, технології Bosch вдосконалюють різні сфери життя.

Автобіль, що представляє рішення Bosch для мобільності

Мобільність

Рішення для мобільності

Завдяки своєму значному технічному досвіду Bosch розробляє розумні рішення для мобільності в галузях апаратного та програмного забезпечення й сервісів.

Автобіль, що представляє рішення Bosch для мобільності
Пара комфортно лежить на дивані у своєму будинку з технологіями Bosch Smart Home.

Вдома

Удома

Bosch пропонує індивідуальні рішення для дому, щоб трохи спростити ваше повсякденне життя.

Пара зручно лежить на дивані у своєму будинку з технологіями Bosch Smart Home.
Співробітник спостерігає за процесами в майстерні, використовуючи планшет та інструменти Bosch "Промисловість 4.0".

Промисловість та торгівля

Промисловість і торгівля

Bosch пропонує іноваційні продукти та послуги для промисловості та торгівлі.

Співробітник спостерігає за процесами в майстерні, використовуючи планшет та інструменти Bosch "Промисловість 4.0".

Керівництво компанії в Україні

Ханс’юрген Оверштольц

Ханс’юрген Оверштольц
Ханс’юрген Оверштольц — повноважний представник Групи Bosch у Росії, Україні, Білорусі, Центральній Азії, Монголії та на Кавказі; Президент і виконавчий директор ТОВ «Роберт Бош» у Росії; Президент і виконавчий директор «Роберт Бош Лтд» у Грузії.

З 1 лютого 2016 р. Групу компаній Bosch у Росії, Україні, Білорусі, Центральній Азії, Монголії і на Кавказі очолює Ханс'юрген Оверштольц. Також його призначено на посади президента і виконавчого директора ТОВ «Роберт Бош» у Росії і «Роберт Бош Лтд» у Грузії.

Ханс'юрген Оверштольц народився в Бонні в 1957 р. Випускник бізнес-школи в Санкт-Галлені в Швейцарії (1985) і Гарвардської бізнес-школи в США (1994), він почав свою кар'єру в Bosch у 1995 р. Працював в Німеччині, Італії, Малайзії. З 2006 по 2013 р був виконавчим віце-президентом із фінансів і адміністративної роботи Bosch Rexroth AG. Потім до нового призначення обіймав посаду старшого віце-президента з фінансів та адміністративної роботи в підрозділі «Приводи і системи управління» Bosch Rexroth AG.

Віталій Бульда

Віталій Бульда
Віталій Бульда — генеральний директор ТОВ "Роберт Бош Лтд", Віце-президент Bosch Thermotechnik GmbH в країнах Балтії та СНД (за виключенням Росії), повноважний представник Bosch в Україні.

Розпочав кар'єру в групі Bosch в 1993 році, взявши участь у створенні регіональної компанії концерну в Україні.

З 2011 р. займає посаду віце-президента Bosch Thermotechnik GmbH з продажу в країнах Балтії та СНД.

До цього шість років працював Регіональним директором Bosch Thermotechnik GmbH в країнах Східної Європи і Ближнього Сходу.

З 2013 року обіймає посаду генерального директора ТОВ «Роберт Бош Лтд».

Наші бренди

Група компаній Bosch складається з брендів, які відповідають індивідуальним вимогам ринку та чиї продукти та послуги призначені покращити якість життя. Перегляньте ці бренди нижче.

 • Bosch
 • Bosch Car Service
 • Bosch Diesel Center
 • Rexroth
 • Buderus
 • CST/berger
 • Dremel
 • Dynacord
 • Electro-Voice
 • Freud
 • HC-Cargo
 • OTC
 • RTS
 • Robinair
 • sia Abrasives
 • Zexel
Портрет Роберта Боша

Наша історія

У 1886 році Роберт Бош заснував «Майстерню точної механіки і електротехніки» в Штутгарті. Це було народження компанії, яка сьогодні працює по всьому світу. Із самого початку компанія характеризується інноваційним управлінням і соціальною відповідальністю.

Струмок поруч з офісом Bosch у м. Блайхах, Німеччина.

Ми беремо на себе відповідальність

Для нас стабільний розвиток означає забезпечення довгострокового успіху компанії, у той же час захищаючи природні ресурси, від яких залежать сучасне та майбутнє покоління. Тому екологія — рушій іновацій. У той же час ми демонструємо особливо високий рівень корпоративної соціальної відповідальності — як у компанії, так і її за межами.

Д-р Фолькмар Деннер

Комплаєнс

Комплаєнс — невід'ємна частина цінностей компанії. Завдяки правилам ділової поведінки, які застосовуються по вьсому світу, ми прагнемо захистити наших співробітників і компанію, а також наших клієнтів та парнерів.

Зв'язатися з Bosch

Контакти Bosch

+38(044)490-24-00

Надішліть нам повідомлення