Винайдено для життя

Bosch в Україні

Група компаній Bosch працює на українському ринку з 1993 року та є найбільшим постачальником рішень для автомобільної промисловості і вторинного ринку запчастин, а також промислової та побутової техніки. У 2020 фінансовому році продажі Bosch в Україні досягли 130 млн. євро, що майже на 7% перевищує минулорічні показники. Штат компанії складає більше 352 співробітників (за даними на 31.12.2020).

У Львівській області (смт. Краковець) діє завод Bosch з відновлення автомобільних стартерів. Також у Києві діє сервісний центр Bosch з обслуговування й ремонту електроінструментів. У 2009 році для співробітників автосервісних майстерень було відкрито Навчальний центр Bosch. У 2012-2013 р. р. у Львові, Одесі та Харкові на базі технічних вузів створені три учбові центи «Академії Bosch». У 2018 році Bosch святкує 25-річчя своєї діяльності в Україні.

Компанія Bosch в Україні є частиною Групи компаній Bosch, провідного світового постачальника технологій і послуг. Стратегічною метою Групи Bosch є створення продуктів та послуг у сфері Інтернету речей. Компанія Bosch підвищує якість життя за допомогою інноваційних технологій із широким спектром можливостей і рішень, що надихають. Bosch створює технології, «Винайдені для життя».

6

основних локацій в Україні

Факти та цифри

про Bosch в Україні

Факти та цифри про Bosch в Україні
Факти та цифри про Bosch в Україні

Продукти та послуги, що надихають

В автомобілі, вдома чи на роботі — де б ви не були, технології Bosch вдосконалюють різні сфери життя.

Автобіль, що представляє рішення Bosch для мобільності

Мобільність

Рішення для мобільності

Завдяки своєму значному технічному досвіду Bosch розробляє розумні рішення для мобільності в галузях апаратного та програмного забезпечення й сервісів.

Автобіль, що представляє рішення Bosch для мобільності
Пара комфортно лежить на дивані у своєму будинку з технологіями Bosch Smart Home.

Вдома

Удома

Bosch пропонує індивідуальні рішення для дому, щоб трохи спростити ваше повсякденне життя.

Пара зручно лежить на дивані у своєму будинку з технологіями Bosch Smart Home.
Співробітник спостерігає за процесами в майстерні, використовуючи планшет та інструменти Bosch "Промисловість 4.0".

Промисловість та торгівля

Промисловість і торгівля

Bosch пропонує іноваційні продукти та послуги для промисловості та торгівлі.

Співробітник спостерігає за процесами в майстерні, використовуючи планшет та інструменти Bosch "Промисловість 4.0".

Керівництво компанії в Україні

Штеффен Хоффманн

Штеффен Хоффманн
Штеффен Хоффманн — Президент Групи компаній Bosch в Україні, Росії, Білорусі, Закавказзі, Середній Азії і Монголії. Генеральний директор ТОВ «Роберт Бош» (Москва); «Роберт Бош Лтд» (Тбілісі).

Президент Групи компаній Bosch в Україні, Росії, Білорусі, Закавказзі, Середній Азії і Монголії. Генеральний директор ТОВ «Роберт Бош» (Москва); «Роберт Бош Лтд» (Тбілісі).

Із 19 січня 2021 р. пан Хоффманн очолює Групу компаній Bosch в Україні, Росії, Білорусі, Закавказзі, Середній Азії і Монголії.

Пан Хоффманн вивчав менеджмент і бізнес-адміністрування з 1985 по 1992 рік: спочатку отримав ступінь бакалавра в університеті Ерланґена-Нюрнберга в Німеччині, далі ступінь магістра і пізніше - ступінь кандидата філософських наук в університеті Санкт-Галлена в Швейцарії.

Свою кар'єру Штеффен Хоффманн почав у 1992 році в Німеччині в компанії Robert Bosch GmbH в якості стажера відділу менеджменту та потім займав кілька керівних комерційних посад в різних країнах, включаючи Німеччину, Японію та Південну Африку.

Етапи кар'єри в Групі Bosch

1992 - Стажер відділу менеджменту, завод Blaichach, Імменштадт, Німеччина

1993 - Менеджер відділу контролінгу, Nippon ABS Ltd., Йокосука, Японія

1996 - Менеджер відділу бухгалтерського обліку та фінансів, Bosch Telecom GmbH, Франкфурт, Німеччина

1999 - Менеджер відділу корпоративного планування, Bosch Corporation, Токіо, Японія

2002 - Старший віце-президент з фінансів та адміністрації, підрозділ дизельного і бензинового пального, Bosch Corporation, Токіо, Японія

2005 - Директор заводу, завод Хільдесхайм,, Німеччина

2009 - Керуючий директор, Robert Bosch (Pty.) Ltd., Мідранд, Південна Африка

2015 - Президент, Robert Bosch Ltd, Великобританія

2021 - Президент Групи компаній Bosch в Україні, Росії, Білорусі, Закавказзі, Середній Азії і Монголії. Генеральний директор ТОВ «Роберт Бош» (Москва); «Роберт Бош Лтд» (Тбілісі).

Пан Хоффманн одружений, має доньку. Він пристрасно любить класичні автомобілі і захоплюється гольфом.

Віталій Бульда

Віталій Бульда
Віталій Бульда — генеральний директор ТОВ "Роберт Бош Лтд", Віце-президент Bosch Thermotechnik GmbH в країнах Балтії та СНД (за виключенням Росії), повноважний представник Bosch в Україні.

Розпочав кар'єру в групі Bosch в 1993 році, взявши участь у створенні регіональної компанії концерну в Україні.

З 2011 р. займає посаду віце-президента Bosch Thermotechnik GmbH з продажу в країнах Балтії та СНД.

До цього шість років працював Регіональним директором Bosch Thermotechnik GmbH в країнах Східної Європи і Ближнього Сходу.

З 2013 року обіймає посаду генерального директора ТОВ «Роберт Бош Лтд».

Наші бренди

Група компаній Bosch складається з брендів, які відповідають індивідуальним вимогам ринку та чиї продукти та послуги призначені покращити якість життя. Перегляньте ці бренди нижче.

 • Bosch
 • Bosch Car Service
 • Bosch Diesel Center
 • Rexroth
 • Buderus
 • CST/berger
 • Dremel
 • Dynacord
 • Electro-Voice
 • Freud
 • HC-Cargo
 • OTC
 • RTS
 • Robinair
 • sia Abrasives
 • Zexel
Портрет Роберта Боша

Наша історія

У 1886 році Роберт Бош заснував «Майстерню точної механіки і електротехніки» в Штутгарті. Це було народження компанії, яка сьогодні працює по всьому світу. Із самого початку компанія характеризується інноваційним управлінням і соціальною відповідальністю.

Струмок поруч з офісом Bosch у м. Блайхах, Німеччина.

Ми беремо на себе відповідальність

Для нас стабільний розвиток означає забезпечення довгострокового успіху компанії, у той же час захищаючи природні ресурси, від яких залежать сучасне та майбутнє покоління. Тому екологія — рушій іновацій. У той же час ми демонструємо особливо високий рівень корпоративної соціальної відповідальності — як у компанії, так і її за межами.

Д-р Фолькмар Деннер

Комплаєнс

Комплаєнс — невід'ємна частина цінностей компанії. Завдяки правилам ділової поведінки, які застосовуються по вьсому світу, ми прагнемо захистити наших співробітників і компанію, а також наших клієнтів та парнерів.

Зв'язатися з Bosch

Контакти Bosch

+38(044)490-24-00

Надішліть нам повідомлення